07 Aralık 2020'de eklendi

Yemeksepeti Cüzdan Nasıl Kullanılır?

Yemeksepeti Cüzdan Nasıl Kullanılır?

Yemeksepeti cüzdan, Türkiye’nin en yüksek değerli şirketlerinden biri olan Yemeksepeti için farklı bir yenilik. Kullanıcılar artık uygulama içerisinde kendilerine bakiye yükleyerek alışveriş yapabiliyorlar. Hesabınızın sol kısmında göreceğiniz bu yeni uygulama Yemeksepeti.com kullanıcılarına sunuluyor. Peki, bu yeni model nasıl kullanılacak? Birlikte inceleyelim ne dersiniz?

Yemeksepeti Cüzdan Kullanımı

Kredi kartı ya da banka kartından Yemeksepeti bakiyene para yükleyerek cüzdan kısmını kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanım kolaylığı ve rahatlığı getireceğinden emin olabilirsiniz. Fakat sadece Yemeksepeti.com sitesi içerisinde kullanabilirsiniz bu parayı. Dilediğinizce yemek siparişi verebilir, bahşiş ödeyebilir ya da Banabi sayesinde evinize ihtiyaçlarınızı alabilirsiniz. Yemeksepeti’ni kullanarak bir tıkla isteklerinizi evinize getirmenin tadına varabilirsiniz.

Yemeksepeti Cüzdan İle Ödeme Nasıl Yapılır?

Yemeksepeti cüzdan ödemesi yapmak istiyorsanız öncelikle hesabınıza para aktarmanız gerekiyor. Para aktarmak için de bir takım adımları takip etmelisiniz.  Bu adımları düzenli bir şekilde yaptığınızda hesabınıza para yükleyeceksiniz ve siparişlerini bu para ile yapacaksınız. Bu adımlar;

  • Adım 1: Yemeksepeti.com sitesine web tarayıcınızdan ya da mobil uygulamadan girmeniz gerekiyor.
  • Adım 2: Cüzdanım kısmına geliyorsunuz.
  • Adım 3: Öncelikle 4 haneli bir şifre belirlemeniz gerekmekte. Cep telefonunuza gelen şifreyi de girmeniz gerekiyor.
  • Adım 4: Hesabınız yükleme yapmaya hazır olacaktır. Artık 500 liraya kadar Yemeksepeti cüzdan hesabınıza yükleme yapabiliyorsunuz.
  • Adım 5: Yükleme yaptıktan sonra artık istediğiniz ürünü alırken cüzdan seçeneğinden alışveriş yapabilirsiniz.

Yemek Sepeti Cüzdan İade

Yemeksepeti’nin bu konuda bir takım şikâyetler aldığı gerçek. Cüzdan özelliğinden iade isteğini bu yüzden çokça isteyebilirsiniz. Özellikle yaşadığınız sorunları Yemeksepeti’nin şikâyet bölümüne bildirmelisiniz. Orada iade seçenekleri ve nasıl hareket edeceğinize yönelik işlemler gerçekleşecektir. Birçok kullanıcı bu şekilde cüzdan hesaplarını kapatmayı sağlamışlardır.

Başlıklar: , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

22 Eylül 2020, 22:50

Evde Elma Sirkesi Nasıl Yapılır?

Elma sirkesi gerek gıda olarak kullanımı olsun gerekse temizlikte kullanımı olsun doğadan aldığımız en büyük armağanlardan biridir. Birçok insan marketten katkılı elma sirkesi almak yerine evde kendi yapmayı tercih etmektedir. Bu yazımızda size elma sirkesi yapmanın aşamalarını ve ipuçlarını vereceğiz. Üstelik yalnızca 3 malzemeye ihtiyacınız var. Elma Seçimi Elmalarınızın kalitesi...

Devamını Görüntüle