Reklam08 Ekim 2020'de eklendi

Twitter Hesap Aç – Adım Adım Twitter Üyelik Oluşturma

Twitter Hesap Aç – Adım Adım Twitter Üyelik Oluşturma

Artık gündemi televizyonlardan, gazetelerden takip etmek yerine Twitter’dan takip etmeye başladık. Sağlık Bakanı’nın bile günlük COVID-19 verilerini Twitter‘dan açıkladığı bu günlerde eğer hesap nasıl açılır bilmiyorsanız bu yazımız sizin için.

Telefondan Twitter Hesap Açma

1- Öncelikle telefonunuza Twitter uygulamasını indirmelisiniz. iPhone kullanıcısı için Appstore’dan, Android kullanıcısı iseniz Play Store’dan Twitter uygulamasını telefonunuza indirin.

2- Uygulama indikten sonra açın ve hesap oluştur kısmına tıklayın.

3- Gereken bilgileri doldurduktan sonra ileri tuşuna tıklayın.

4- Size özel içerikler görmek isterseniz bu özelliği aktif hale getirdikten sonra ileri tuşuna basın.

5- Bu aşamada adınız soyadınız, telefon numaranız ve doğum tarihiniz çıkacaktır, bilgilerinizi kontrol edip kaydola tıklayınız.

6- Telefon numaranızı kontrol ettikten sonra tamam seçeneğine basınız. Eğer numaranız doğru değilse düzenle seçeneğinden düzenleyebilirsiniz.

7- Cep telefonuza doğrulama kodu gönderilecektir, mesajlara gidip kodu öğrenip tuşlayınız.

8- Bu aşamada şifre oluşturmalısınız. Şifreniz 12345678 gibi kolay tahmin edilebilir bir şifre olmamalıdır. Mümkünse şifrenizde büyük, küçük harf, numara ve özel karakter kullanın.

9- Şifrenizi oluşturduktan sonra bir profil resmi ekleyebilirsiniz, eğer şu anda fotoğraf kullanmak istemiyorsanız bu adımı şimdilik geçe basarak atlayabilirsiniz.

10- Bu kısımda bir şey yazmak zorunda değilsiniz. Profilinizde gözükecek bu kısmı daha sonra da düzenleyebilirsiniz. İleri tuşuna basmanız yeterli.

11- Rehberinizdeki insanları twitterda bulmak istiyorsanız kişileri eşitleye basın. Henüz rehberinizi eşitlemek istiyorsanız şimdi değil seçeneğine tıklayın. Daha sonra bu işlemi tekrardan yapabilirsiniz.

12- Bu seçenekte ilgi alanlarınızı seçerek sizin ilginize göre twitleri görüntüleyebilirsiniz.

13- Takip etmeniz için popüler kullanıcılar çıkacaktır, dilerseniz bu kullanıcıları takip edebilirsiniz. Takip ettikten sonra sonraki tuşuna basınız.

14- Twitter’dan gelen bildirimleri görebilmek için bildirimleri açmalısınız. Dilediğiniz zaman bildirimleri kapatıp açabilirsiniz.

15- Twitter hesabınız artık aktif. Dilediğiniz hesapları takip edip gündemden uzak kalmayacaksınız.

 

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

20 Ekim 2020, 06:53

iPad Açılmazsa Ne Yapmalıyım

Genel olarak bir iPad’in ekranı siyah olduğunda, onu etkinleştirmek için Ana Ekran düğmesine veya Uyku/ Uyanma (tuş kilidi) düğmesine basmanızı bekler. Bu tuşlara bastığınızda tepki vermeyen bir iPad varsa, kapanmış olabilir. Uykudan uyanmayan bir iPad’i düzeltmenin çözümleri basit veya karmaşık olabilir. Bir iPad’in açılmamasının en yaygın nedeni bitmiş şarjdır. Ancak...

Devamını Görüntüle

Reklam