21 Ekim 2020'de eklendi

Pubg Mobile Oynarken Lag Giriyor

Pubg Mobile Oynarken Lag Giriyor

PUBG Mobile, Dünya üzerinde milyonlarca oyuncunun oynadığı bir oyundur. Oyun sunucuları herhangi bir yavaşlamaya izin vermeyecek şekilde geliştirilmiştir. Fakat bazen bir takım duraklamalar oluyor. Bunun nedeni  bu oyunu oynamak için bilgisayarınızın yeterli gelmeyişi olabilir. Yüksek ping, yetersiz RAM oyunda yavaşlamalara, takılmalara neden olmaktadır. PUBG oyununu donmadan ve kasmadan oynamak için birkaç taktik verdik. İyi oyunlar.

1- Arka plan uygulamalarını sonlandırın

PUBG oynarken RAM’in daha fazla kullanılabilmesini istiyorsanız arka planda çalışan uygulamaları kapatmalısınız. Arka planda çalışan uygulamaları kapatmak ek olarak bilgisayarınızın ısınmasını engelleyecek ve pil tüketimini azaltacaktır.

2- Otomatik güncellemeleri kapatın

Otomatik yapılan güncellemeleri devredışı bırakın, bu RAM kullanımını azaltarak oyununuzun yavaşlamasını engelleyecektir.

3- Önbelllek temizliği

Önbellek, bir uygulama çalıştığında geçici olarak hafızada saklanan verilerdir. Her uygulamanın, sorunsuz çalışması için depolanan kendi önbelleği vardır. Bu önbellekleri temizlemek depolanan alanda yer açılmasına ve oyunun yavaşlamamasına sebep olur.

Yaptığınız her şeye rağmen hala yavaşlama devam ediyorsa RAM’iniz yetersiz geliyor olabilir. Daha yüksek kapasiteli bir RAM almanızı tavsiye ederiz. İyi oyunlar.

Başlıklar: , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

08 Ekim 2020, 09:51

Twitter Hesap Aç – Adım Adım Twitter Üyelik Oluşturma

Artık gündemi televizyonlardan, gazetelerden takip etmek yerine Twitter’dan takip etmeye başladık. Sağlık Bakanı’nın bile günlük COVID-19 verilerini Twitter‘dan açıkladığı bu günlerde eğer hesap nasıl açılır bilmiyorsanız bu yazımız sizin için. Telefondan Twitter Hesap Açma 1- Öncelikle telefonunuza Twitter uygulamasını indirmelisiniz. iPhone kullanıcısı için Appstore’dan, Android kullanıcısı iseniz Play Store’dan Twitter...

Devamını Görüntüle