21 Ekim 2020'de eklendi

Pubg Mobile Oynarken Lag Giriyor

Pubg Mobile Oynarken Lag Giriyor

PUBG Mobile, Dünya üzerinde milyonlarca oyuncunun oynadığı bir oyundur. Oyun sunucuları herhangi bir yavaşlamaya izin vermeyecek şekilde geliştirilmiştir. Fakat bazen bir takım duraklamalar oluyor. Bunun nedeni  bu oyunu oynamak için bilgisayarınızın yeterli gelmeyişi olabilir. Yüksek ping, yetersiz RAM oyunda yavaşlamalara, takılmalara neden olmaktadır. PUBG oyununu donmadan ve kasmadan oynamak için birkaç taktik verdik. İyi oyunlar.

1- Arka plan uygulamalarını sonlandırın

PUBG oynarken RAM’in daha fazla kullanılabilmesini istiyorsanız arka planda çalışan uygulamaları kapatmalısınız. Arka planda çalışan uygulamaları kapatmak ek olarak bilgisayarınızın ısınmasını engelleyecek ve pil tüketimini azaltacaktır.

2- Otomatik güncellemeleri kapatın

Otomatik yapılan güncellemeleri devredışı bırakın, bu RAM kullanımını azaltarak oyununuzun yavaşlamasını engelleyecektir.

3- Önbelllek temizliği

Önbellek, bir uygulama çalıştığında geçici olarak hafızada saklanan verilerdir. Her uygulamanın, sorunsuz çalışması için depolanan kendi önbelleği vardır. Bu önbellekleri temizlemek depolanan alanda yer açılmasına ve oyunun yavaşlamamasına sebep olur.

Yaptığınız her şeye rağmen hala yavaşlama devam ediyorsa RAM’iniz yetersiz geliyor olabilir. Daha yüksek kapasiteli bir RAM almanızı tavsiye ederiz. İyi oyunlar.

Başlıklar: , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

25 Ocak 2021, 06:39

Monitörün Görüntüsü Gelip Gidiyor Nasıl Çözülür?

Monitörün görüntüsü gelip gidiyor problemi, birçok nedenden dolayı görülebilir. Problemin çözümü için ilk olarak problemin kaynağını bulmamız gerekiyor. Bunun için aşağıdaki yöntemlerden istifade ederek deneme yanılma yöntemini uygulayın. Monitörün Görüntüsü Gelip Gidiyor Çözümü Yöntem 1:  Bilgisayarınızı Kontrol Edin. Yöntem 2: Sorunun Hangi Cihazda Kaynaklı Olduğunu Bulun. Yöntem 3: Cihazınızdaki Floresanları...

Devamını Görüntüle