Reklam08 Aralık 2020'de eklendi

Oppo Telefon Markası Hakkında Bilmeniz Gereken 6 Şey

Oppo Telefon Markası Hakkında Bilmeniz Gereken 6 Şey

Oppo telefon markası, kurulduktan kısa bir süre sonra pazarda yerini aldı. Kısa sürede bu kadar başarı yakalaması birçok kişi tarafından merak konusu oldu elbette. Bu yazımızda son zamanlarda pazarda söz sahibi olmaya başlayan Oppo hakkında bilmeniz gereken detayları derledik.

1) Oppo Hangi Ülkenin Markası?

Oppo, 2004 yılında Çin de kurulmuş, Çin merkezli bir firma. 2018 yılının Aralık ayından itibaren de Türkiye’de satışa çıkmıştır. Genel Merkezi İstanbul’un Ataşehir’de yer almaktadır. Oppo Türkiye Ceo’su ise Wijian Zhou’dur.

2) Oppo Nasıl Bir Telefon?

Oppo telefonu, her ne kadar ülkemizde yeni olsa da dünya için yeni bir telefon markası değil. Tabii ki olumlu ve olumsuz birçok yanı var diyebiliriz. Özellikle Android alanında kendilerini çok geliştirdiler ve çok başarılı telefonlar üretiyorlar. Çoğu konuda ağızları açıkta bırakan bir sisteme ve özelliklere sahip. Fiyatı ile de diğer telefonlardan oldukça avantajlı. Fakat her telefonda olduğu gibi bazı konuşlarda şikâyet alabiliyor. Bu da çok normal aslında. Şansız bir zamandaysanız, sıkıntılı ürünlerin size gelmesi çok kötü bir tesadüf olacaktır.

3) Oppo Neyin Alt Markası?

Oppo BBK’nın da kurucusu olan Duan Yongping tarafından kurulmuş ve kendi başına bir markadır. Oppo Electronics Corp olarak geçmektedir. Akıllı telefon yanı sıra; MP3 çalar, medya oynatıcısı, LEDTV teknolojisi gibi alanlarda da kendisini göstermiştir.

4) Oppo Nereden Alınır?

Oppo, Türkiye’nin çeşitli teknoloji marketlerinde ya da internet sitelerinde rahatça ulaşabileceğiniz bir markadır. Örneğin; Media Markt, Teknosa, Vatan Bilgisayar gibi fiziksel mağazaların yanı sıra; Hepsi burada, Trendyol, N11 gibi satış platformları mevcuttur. Dilediğiniz kanaldan özgürce gidip, istediğiniz modeli alabilirsiniz.

5) Oppo Garantisi Var mı?

Oppo Turkey ya da KVK gibi çeşitli garantileri mevcuttur. Bu almış olduğunuz firmanın durumuna göre değişebilir. Distrübütör garantili ya da ithalatçı firma garantili ürünler de olabilir. Fakat yine de biz garantiyi Oppo Turkey ya da KVK’dan almanızda fayda var deriz.

6) Oppo Türkiye Distribütörü Kim?

Oppo Distrübütörü, genellikle bilgisayar firması olarak bildiğimiz, Türkiye’nin lider teknoloji şirketlerinden Index Bilgisayar’dır. Aynı zamanda Index Mağazalarından da ürün alabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

27 Kasım 2020, 13:37

İPhone’da Uygulama Kitaplığı Nasıl Kullanılır?

İPhone uygulama kitaplığı, unutsanız bile İPhone uygulamalarınızı düzenli tutmak için bulunur. Uygulamaları ana ekrandan tamamen kaldırabilmek ya da uygulamalara erişmek için uygulama kitaplığını kullanırsınız. Sizin en çok kullandığınız uygulamalara öncelik verir ve orada hazır olur sizin kullanmanızı bekler. Peki, uygulama kitaplığını kullanmak istemiyorsanız nasıl kaldırırsınız? Gelin birlikte bakalım. İPhone Uygulama...

Devamını Görüntüle

Reklam