08 Kasım 2020'de eklendi

Numara Nasıl Gizlenir? 3 Operatör İçin Numara Gizleme

Numara Nasıl Gizlenir? 3 Operatör İçin Numara Gizleme

Numara gizleme, özellikle eskiden çok kolay ve bulunması zor bir şekilde yapılıyordu. Genelde aramada numarasını göstermek istemeyen arkadaşlar ya da birbirlerine şaka yapmak isteyen kişiler tarafından kullanılıyordu.

Özellikle hala günümüzde birbirine şaka yapma amaçlı telefon numarası gizleme yaparak ulaşan binlerce insan var emin olabilirsiniz. Peki, bunu nasıl yapacağız? Şimdi sizlere Türkcell, Vodafone ve Türk Telekom için nasıl numara gizleneceğinizi ayrıntılı anlatacağız. 

Turkcell Numara Gizleme 

Türkiye merkezli bir operatör olan Turkcell numara gizleme için 2 seçenek mevcuttur. Birincisi tek seferlik bir etkinlikken diğer süreklilik arz eder.

1.yol; arama yapmadan önce yapmanız gereken tek şey arayacağınız numaranın önüne #31# ibarelerini koyup arama yapmak. Tek çağrı için numaranızı kolaylıkla gizleyebilirsiniz.

2.yol; Ben gizli bir şekilde hayatıma devam etmek istiyorsanız da bu seçeneği tavsiye ederiz. Uzun süre gizli kalmak için birebir bir çözüm olduğunu söyleyebiliriz.

  1. Türkcell.com adresine GSM numaranız ve şifrenizi kullanarak giriş gerçekleştirin.
  2. Hesabım bölümüne geçin.
  3. Ayarlarım seçeneklerine girin.
  4. Çağrı Ayarlarım”a giriş yapın.  Böylelikle numara gizleme işleminizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.Vodafone Operatörü İçin Numara Gizleme 

Detaylı bilgi için : Turkcell numara gizleme

Vodafone Numara Gizleme

Her gizli aramayı yapmak için numarayı nasıl aklımda tutayım ki? Diyebilirsiniz. #31# karakterlerini kullanmak zor gelebilir. Bunun için Vodafone da bir yol sunmuş durumda size. Vodafone da numaranızı gizlemek için; 

  1. Vodafone müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.
  2. 542, vodafone müşteri hizmetleridir. Arayıp İşlemi gerçekleştirebilirsiniz. 
  3. Aradıktan sonra numaranızı gizli hale getirmek istiyorum derseniz işleminiz tamamlanacaktır.

Detaylı bilgi için : Vodafone numara gizleme

Türk Telekom İçin Gizli Numara Yapma

Vodafone ve Türkcell için olan #31# yine sizin Türk Telekom numara gizleme sorununuzu çözecektir. Burada #31# ibarelerini kullanmanız numara gizleme işlemini yapmak için yeterli olacaktır. Diğer şekilde 444 1 444’e ulaşarak numaranızı gizleyebilirsiniz. 

Detaylı bilgi için : Türk Telekom Numara Gizleme

Numara Gizlemeye Alternatif Çözüm

Eğer, numara gizleme konusunda problemler yaşıyorsanız numara gizleme uygulamalarını kullanabilirsiniz. Buna ek olarak herhangi bir telefon kulübesinden de gizli olarak konuşma yapabilirsiniz. Numara gizleme işlemini yaparken herhangi bir sorun veya hata ile karşılaşırsanız bize yorum kısmından ulaşabilirsiniz.

Başlıklar: , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

13 Kasım 2020, 12:46

iPhone Telefon Programsız Nasıl Sıfırlanır ?

iPhone sıfırlama, artan kullanım alanından meydana gelen yavaşlamalar ve ısınmalar sonucunda tercih edilen bir durumdur. iPhone sıfırla seçeneğini onayladıktan sonra işler eskisi gibi olmayacaktır. Telefon sıfırlandıktan sonra telefonda yer alan her şey silinecektir. Buna bağlı olarak da telefonda ciddi bir alan artışı görülecektir ve bu alan artışı da yüksek hızın...

Devamını Görüntüle