Reklam23 Ekim 2021'de eklendi

New World Orichalcum Ore Nerede Bulunur ?

New World Orichalcum Ore Nerede Bulunur ?

New World oyununda madenciliğin çok büyük bir önemi var. Zırhlar, silahlar ve nadir eşyalar yapmak için önemli madenlere ihtiyaç duyulmaktadır. Orichalcum ore bu madenlerden birisidir. Bu madeni kazarak ve işleyerek ingot haline getirmeniz gerekmektedir. Oyunda zor bulunan nadir eşyalardan birisidir. Orichalcum ore nereden bulunur, orichalcum ingot nasıl yapılır ve çıktığı bölgeleri sizler için araştırdık.

Orichalcum Ore Nerede Bulunur 

Değerli bir maden olması nedeniyle oyunda az miktarda, belli başlı yerlerde bulunmaktadır. En çok Ebonscale Reach, Shattered Mountain ve Great Cleave bölgelerinde bulabilirsiniz. Çok az miktarlarda da haritanın bazı yerlerinde bulabilirsiniz. Yukarıda verdiğimiz bölgelerde yaygın şekilde Orichalcum ore bulunmaktadır. Aşağıdaki haritalarda bu bölgeleri görebilirsiniz.

Great Cleave

Ebonscale Reach

Shattered Mountain

Orichalcum Ore Ne İşe Yarar

Doğada bulunan madenler bir çok tarifte kullanılmaktadır. Orichalcum ore ise star metal yapımından kullanılmaktadır. Star metal yapmak için aşağıdaki ürünler gerekmektedir.

  • Orichalcum Ingot 3
  • Weak Solvent 3

Unutmayın ! Orichalcum ore çıkarmak için 175 mining sikiliniz olması gerekmektedir.

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

22 Aralık 2020, 19:14

Steam Bağlantı Hatası Çözümü Nasıl Yapılır ?

Steam bağlantı hatası hesaplara giriş yapmakta zorluk yaşatıyor ve programı normal kullanmak imkansız hale geliyor. Bu tür sebepler sıklıkla yaşansa da çözümü son derece kolaydır. Steam bağlantı sorunu çözümü için aşağıda aşama aşama anlattığımız 9 adımı takip ediniz. Steam Bağlantı Hatası Nasıl Çözülür? Adım 1: Hesabınızı kapatıp tekrar girin. Açıp...

Devamını Görüntüle

Reklam