Reklam23 Ekim 2020'de eklendi

Netflix Dizileri İnternetsiz Nasıl İzlenir?

Netflix Dizileri İnternetsiz Nasıl İzlenir?

Netflix, binlerce dizi ve filmi yüksek kalitede izleyebildiğimiz, donma, kasma problemi olmayan bir platformdur. İstediğiniz kategoride bulacağınız binlerce yerli, yabancı dizi ve film izleyerek kaliteli zaman geçirebilirsiniz. Üstelik birçok dilde ve ülkede çekilmiş dizileri izlerken yeni kültürlerle de tanışabilirsiniz. Fakat bazen şehirlerarası uzun yolculuklarda, internetin çok iyi çekmediği tatillerde ve internete ulaşamadığınız durumlarda netflix üzerinden dizi ve film izleyebileceğinizi biliyor muydunuz? Bunun için hiçbir ek ödeme yapmanıza da gerek yok. İhtiyacınız olan iki şey var; biri telefonunuzda yeterli hafıza, bir diğeri ise film ve dizileri daha sonra izlemek üzere indirebileceğiniz bir ağ.

İnternetsiz Netflix İzle

Telefonunuzda yeterli hafızayı açıp, bir ağa bağlandıktan ya da hücresel veriyi açtıktan sonra aşağıdaki adımları uygulayın.

1-Netflix uygulamasını açın

Netflix uygulamasını telefonunuzdan ya da tabletinizden açın ve kullandığınız profile girin.

2- İndirilenler seçeneğine gidin

Aşağıda yer alan, indirilenler seçeneğine tıklayın. Buradan, eğer daha önce indirdiğiniz dizi ya da film varsa onları görüntüleyebilirsiniz.

3- İstediğiniz diziyi ya da filmi seçin

İndirilenler kısmında yer alan, indirebileceğiniz içerikleri bulun seçeneğine tıkladığınızda telefonunuza ya da tabletinize indirebileceğiniz binlerce seçenek karşınıza çıkacaktır. Bu kısımdan istediğiniz diziyi ya da filmi seçip üzerine tıklayın.

4- Filmi ya da diziyi indirin

İstediğiniz dizi ya da filmi seçtikten sonra Oynat seçeneğinin altında yer alan İndir seçeneğine tıklayın ve içeriği indirin.

5- İndirdiğiniz içeriği istediğiniz zaman izleyin

İndirilenler seçeneğinde indirdiğiniz her içeriğe ulaşabilirsiniz. İnternete erişiminiz olmadığında tek yapmanız gereken uygulamaya girip indirilen içeriklerden istediğinizi izlemek. İyi ve keyifli seyirler.

Başlıklar: , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

30 Kasım 2020, 14:40

10 Basit Adımda Spotify Üyelik İptali

Spotify üyelik iptali son zamanlarda sıkça yapılıyor. Oysa ki Spotify, mevcut sistemden popüler müzik programlarında biri. Fakat aynı zamanda maliyetli de bir program. Bunun dışında kullanmak da istemeyebilirsiniz bu yüzden Spotify üyeliği nasıl iptal edilir? Gibi bir soru karşımıza çıkmakta. Özellikle üye olmak kadar üyeliği iptal etmek de çok kolay....

Devamını Görüntüle

Reklam