06 Şubat 2021'de eklendi

Migros Kart Nedir? 4 Adımda Nasıl Alınır?

Migros Kart Nedir? 4 Adımda Nasıl Alınır?

Migros kart; Migros şirketi tarafından müşterilere daha hesaplı, indirimli ve kartta biriken puan ile satın alma işlemi sunan alışveriş kartıdır. Money veren ürünleri aldığınızda kartınıza Money puanlar yüklenir. Biriken bu puanları daha sonra Migros marketlerinde kullanabilirsiniz. Dilerseniz, Money kart nasıl alınır? Sorusunun cevabını verelim;

Migros Kart Nasıl Alınır?

  • Adım 2: Açılan sayfada isim, soy isim, adres ve telefon gibi kişisel bilgilerinizi isteyecek bu bilgileri doldurup sözleşmeyi kabul ettikten sonra ‘’Gönder’’ seçeneğine tıklayın.
  • Adım 3: Gönderdikten sonra telefonunuza gelen kodu siteye yazıp ‘’Gönder’’ butonuna tıklayın.
  • Adım 4: Son olarak ‘’Migros Kartı İşleminiz Başarıyla Gerçekleşti’’’ tarzında yazı gördüğünüzde işlem sona ermiş demektir.

Migros’tan İninal Kart Nasıl Alırım?

Migros’tan İninal kart alımı için satış kasalarından istemeniz gerekir. Size en yakın Migros’u bulup satış kasasında İninal kart alımını gerçekleştirmeniz yeterli olur.

Migros Kart Avantajları Nelerdir?

  • Money Club kart sayesinde sadece müşterilere özel yüzlerce kampanya, indirim ve puan kazanma imkânı sunar.
  • Kazandıkları ilave puanlar ile alışverişlerinde kullanma hakkı elde ederler. Bu puanı kazanmak için ürün satın alımı gerçekleştirmesi gerekir.
  • Pozitif Money Club kart sahipleri kazandıkları ilave puanlar sayesinde sadece Migros’ta değil Petrol Ofisi akaryakıt alımlarında da kullanabilirler.
  • Kart sahiplerinin diğer önemli özelliği ise kampanyalardan, indirimlerden ve hediyelerden haberdar edilirler. Özellikle sınırlı sayıda gelen stoklarlar ve dayanıklı tüketim malı grubunda sayılan ürünleri sizlere daha önceden haberdar ederler.
Migros Kart Bakiyesi Nasıl Sorgulanır?
  • Müşteriler kasaya geldiklerinde işlem öncesi ya da işlem sonrası bakiye sorgulama yapabilirler.
  • Ayrıca alışveriş sonrası verilen fişlerde Kart bakiyesi yer alır.
  • Müşteriler Migros Money Club kart bakiye sorgulama işlemi için internet sitesinden kontrol edebilirler.

Not: Her alışveriş sonrası fişe puanınız yazılsa da internet sitesinden daha detaylı biçimde öğrenebilirsiniz.

Başlıklar: , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

28 Haziran 2020, 12:59

Dentin Nedir?

Dentin, vücudun kalsifiye bir dokusudur ve mine, sement ve pulpa ile birlikte dişlerin dört ana bileşeninden biridir. Diş yapısının büyük bir kısmını oluşturur ve sarı renklidir, mine saydam bir yapıda olduğundan diş rengini dentin yapısı belirler. Diş minesini desteklemek için mine’den daha az mineralize ve daha az kırılgan olan dentin...

Devamını Görüntüle