Reklam03 Şubat 2021'de eklendi

Meetup Hesabı Nasıl Silinir? Adım Adım Hesap Silme !

Meetup Hesabı Nasıl Silinir? Adım Adım Hesap Silme !

Farklı etkinliklerine insan bulmak ve çevrenizi genişletmek için kullanabileceğiniz Meetup uygulaması, bazı durumlarda silinmek istenebilir. Meetup hesabı silmek için aşağıdaki 3 adımı uygulamanız yeterli olacaktır.

Meetup Hesap Silme

  • Adım 2: Açılan sayfaya kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazmanız gerekiyor.
  • Adım 3: Son olarak sayfanın en alt kısmında bulunan bölgeye gidin ve ‘’Meetup Hesabını Sil’’ seçeneğine tıklayın. Buradan sonra işlemleri sırasıyla uygulayın.

Not: Hesabınızı silerseniz bir daha geri kurtarma şansınız olmaz. 

Meetup Hesabı Nasıl Dondurulur?

Meetup hesabı dondurmak için, hesap ayarlarınızı düzenleyerek ya da privacy@meetup.com adresine e-posta göndererek hesabınızı dondurabilirsiniz.

Ayrıca buradan sizin hakkınızdaki bilgileri kimlerin görebileceğini ve sizinle kimin iletişim kurabileceğini de ayarlayabilirsiniz.

Not: İsterseniz adrese e-posta yollayıp Meetup hesap silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Meetup Uygulaması Nedir?

Meetup sosyal çevreyi genişletmek için ya da farklı aktivitelere insan bulmak için kullanılan bir uygulamadır. Yeni taşındığınız bir yerde aktivitelere eşlik edecek birini arıyorsanız işe yarayan bir uygulamadır.

Sizi temalara göre ayrılan grup buluşmalarına götürür. Yaklaşık 33 milyondan fazla üye ve 300 binden fazla grup bulunur. Ortalama 90 ülkenin olduğu uygulamada Türkiye’de bulunuyor.

Kullanıcılar için sosyalleşmeyi pratik haline getiren uygulama sayesinde; hoşunuza giden, ilginizi çeken kişileri takip edip iletişime geçebilirsiniz. 

Not: Uygulamayı indirmek ücretsiz olsa da bazı içeriklerinden faydalanmak için belirli miktarda para yatırmanız gerekir. En bilinen özelliklerden birisi kişi ile mesajlaşma özelliğidir.

Meetup Nasıl Kullanılır?

Uygulama içinde kariyer, zevk, ilgi alanı gibi birçok kritere göre grup ayrımı bulunur. Bu tür gruplar farklı aktiviteler gerçekleştirdiğinde kullanıcıları haberdar edip sosyal aktivite gerçekleştirirler. 

Uygulamayı telefonunuza indirip hobileriniz, konumunuz, öğrenim durumu gibi alanları doldurmanız gerekir. Oluşturduğunuz özellikler sayesinde hobilerinize yakın kişileri önünüze çıkarır ve sosyalleşme imkânı sağlar. 

Türkçe dil desteği olmamasına rağmen Türkiye’de çok fazla kullanıcısı bulunuyor. Birçok Türk grupları da uygulamanın içinde mevcut.

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

23 Ekim 2020, 09:18

İşe Girmeden Önce Sosyal Medya Temizliği Nasıl Yapılır?

Hepimiz hayatımızın bir bölümünde sosyal medya temizliği yapmayı düşünmüşüzdür. Özellikle 20’li 30’lu yaşlarınızdaysanız, sosyal medya uzun bir süredir hayatınızdadır. Sinirli bir anınızda attığınız twitler, paylaştığınız bir post ve hatta arkadaşlarınızın sizin hakkınızda yazdığı yazılar, sizi etiketlediği fotoğraflar bile ileride karşınıza çıkabilir. Artık sosyal medya hepimizin hayatında önemli ölçüde yer edindiğinden,...

Devamını Görüntüle

Reklam