Reklam25 Haziran 2020'de eklendi

Lucifer 5. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak ?

Lucifer 5. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak ?

Netflix’te yayın hayatına devam eden Lucifer dizisinin 5. sezonunun yakın zamanda gelmesi bekleniyor. Koronavirüs nedeniyle çekimlerine ara verilen dizinin 5. sezonun 16 bölüm olacağı ve iki kısım halinde yayınlanacağı açıklandı.

Lucifer dizisi konusu

Lucifer, Cehennem Lord’u olmaktan sıkılmıştır ve cezalandırmakta olduğu insanların arasına Dünya’ya gelme kararı almıştır. Los Angeles’a yerleşip Lux adında bir gece kulübü açıp işletmektedir. Dünya’ya Maze adında iblis yardımcısıyla gelmiştir. Tanıştığı Dedektif Chloe ile cinayetleri çözmekte, suçluları yakalamaktadır. Fakat melek olan kardeşi ve babası tarafından Cehennem’e geri dönmesi konusunda rahatsız edilmektedir. Lucifer rolünü Tom Ellis, Chloe rolünü Lauren German ve Maze rolünü ise Lesley-Ann Brandt canlandırmaktadır.

Lucifer 5. sezon

Netflix geçtiğimiz günlerde Lucifer 5. sezon yayın tarihini 21 Ağustos 2020 olarak açıkladı. Bu tarihte dizinin ilk 8 bölümünün yayınlanması bekleniyor. Yayın tarihi youtube üzerinden, Netflix hesabından bir video ile duyruldu.

Müjde! 6. Sezon onayı alındı

Yapılan görüşmeler sonucunda Lucifer 6. sezonu için tekrar Tom Ellis ile anlaşıldı. Anlaşılan Lucifer Morningstar’ı bir süre daha ekranlarda göreceğiz.

Başlıklar: , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

23 Ekim 2020, 20:01

Netflix Dizileri İnternetsiz Nasıl İzlenir?

Netflix, binlerce dizi ve filmi yüksek kalitede izleyebildiğimiz, donma, kasma problemi olmayan bir platformdur. İstediğiniz kategoride bulacağınız binlerce yerli, yabancı dizi ve film izleyerek kaliteli zaman geçirebilirsiniz. Üstelik birçok dilde ve ülkede çekilmiş dizileri izlerken yeni kültürlerle de tanışabilirsiniz. Fakat bazen şehirlerarası uzun yolculuklarda, internetin çok iyi çekmediği tatillerde ve...

Devamını Görüntüle

Reklam