Reklam02 Şubat 2021'de eklendi

Likee Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılır?

Likee Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılır?

Likee uygulaması eski adıyla Like video, dünya çapında büyük kitleye sahip olan kendine özgü video oluşturma platformudur. Bu program aracılığı ile birçok programda yapabileceğiniz düzenleme işlemini tek programda yapabilirsiniz. Video düzenleme uygulaması olarak kullanabileceğiniz programın detayları ise şu şekilde;

Likee Uygulaması Nasıl Kullanılır?

  • Yöntem 1: Özel Ses Efektleri ile Kısa Video Düzenleme Aracı
  • Yöntem 2: Likee Canlı Yayın veya Topluluk

Yöntem 1: Özel Ses Efektleri ile Kısa Video Düzenleme Aracı

Uygulamada bulunan SuperMix özelliği ile kısa süre içinde birçok video oluşturabilirsiniz. Video oluştururken müzik büyüsü filtresi gibi özelliklerden faydalanabilirsiniz. Yapay zekâ özelliği bulunan Facemagic özelliği ile film yönetmenleri gibi aksiyon sahneleri çekebilir ve editleyebilirsiniz. 

Yöntem 2: Likee Canlı Yayın veya Topluluk

Likee uygulama ile dünyanın dört bir köşesinde olan insanlar ile tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Ayrıca kendine has fikirler ile fenomen olabilirsiniz. En bilinen özellikleri ise arkadaşlarınız ile sohbet edebilir, canlı yayın açabilir veya canlı yayınlara katılabilirsiniz.

Yakınımdakiler özelliği ile çevrenizde bulunan insanlar ile arkadaşlık kurup sohbet edebilirsiniz. Kısaca sosyalleşmenize büyük katkı sağlayabilir.

Likee Para Kazandırır Mı?

Likee, içerik üreticileri için, Türkiye kapsamında ilk aylar 1 milyon dolar yardım planlaması hazırladılar. Ayrıca her ay 1 milyon dolara yakın miktarda teşvik paylaşımı yapacaklarını açıkladılar. 

Platformun içerik üreticileri için; aylık maaş, nakit bonus ve trafik yönlendirme gibi çeşitli destekleri mevcut. 

Likee Hesap Nasıl Silinir?
  • Adım 1: İlk olarak Likee uygulaması hesap silme için uygulamayı açın ve sol üst köşede bulunan ‘’Resim Profili’’ seçeneğine tıklayın.
  • Adım 2: Aşağı kısımda bulunan ‘’ Ayarlar’’ kısmına giriş yapın.
  • Adım 3: Alt bölümde ‘’Hesabı Sil’’ seçeneğine tıklayın.
  • Adım 4: Son olarak önünüze çıkan işlemleri sırasıyla uygulayın.

Not: Legal@bigo.tv e-postasına ‘’Hesabımı Silmek İstiyorum’’ konulu mesaj yazarsanız, hesabınızı silme işlemine alırlar.

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

selma Haziran 8, 2021

selm

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

21 Kasım 2020, 12:54

Instagram’dan Satış Yapmak İçin 5 Tüyo

Instagram’dan satış yapmak, henüz e-ticarette yeni olanların veya ticarete 0’dan atılmak isteyenlerin aradığı satış modelidir. Bu modelde Instagram platformu üzerinden takipçilere ulaşarak satış hacmini genişletmek amaçlanır. Başarılı politikalar sonucunda kazançlar ciddi oranda arttırılabilir. Peki, nasıl? Instagram satış konusunda kendinizi nasıl geliştirip, nelere dikkat etmelisiniz?  İşte, ayrıntılar; Instagramdan Nasıl Satış Yapılır?...

Devamını Görüntüle

Reklam