08 Ekim 2020'de eklendi

iPhone’da Parmak İzi Nasıl Eklenir?

iPhone’da Parmak İzi Nasıl Eklenir?

En çok tercih edilen cep telefonu modellerinden biri iPhone’dur. Ekran kilidini açmak için parmak izi özelliğini kullanabilirsiniz. Her seferinde şifre girmek yerine Touch ID kullanarak parmak izinizle saliseler içerisinde telefonunuzun kilidini açabilirsiniz. Ayrıca kaydedilen şifreleri Touch ID ile kolayca girebilirsiniz.

Parmak İzi İle Tuş Kilidini Açma

1- Telefonunuzun kilidini açıp Ayarlar menüsüne gidin.

2- Eğer telefonunuzda şifre varsa şifrenizi giriniz.

3- Itunes ve Appstore için ve daha önce bahsedildiği üzere kaydedilmiş şifreler için Touch ID kullanmak istiyorsanız bu seçenekleri açmalısınız.

4- Parmak izi ekle kısmından yeni parmak izi ekleyebilirsiniz. İki elinizden de seçtiğiniz parmaklarınızı okutabilirsiniz.

5- Parmağınızı, parmak izi simgesi tamamen kırmızı dolana kadar TouchID’ye yerleştirip kaldırın. Aynı parmağınızı aynı pozisyonda yerleştirmelisiniz.

6- Yine aynı parmağınızın pozisyonunu değiştirerek parmak kenarlarını da okutmalısınız.

7-  Tamamlandı ekranı çıktıktan sonra parmak iziniz başarıyla kaydedilmiş demektir. Dilerseniz diğer parmaklarınızı da okutabilirsiniz.

Başlıklar: , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

29 Aralık 2020, 08:45

Hızlı Saç Nasıl Uzatılır? 7 Basit Yöntem İle Mümkün

Saç kesimi sonrasında durumdan memnun olmama veya saçın daha da uzun olması isteği saç nasıl uzatılır? Sorusunu gündeme getiriyor. Halk arasında yayılan çeşitli yöntemler ( Soğuk su ile yıkamak vs. ) vardır. Ancak, bunlar ne kadar doğru? Doğru olan yöntemler hangileri? Tüm detaylar yazımızda. Saç Uzatma Nasıl Olur? Saç uzatma...

Devamını Görüntüle