Reklam21 Ekim 2020'de eklendi

iPad Pro İçin En İyi Klavyeler

iPad Pro İçin En İyi Klavyeler

iPad pro ekran klavyesi genelde yeterli gelebilir. Fakat iPad’inizi iş için, okul için kullanıyorsanız ve bilgisayar kullanmıyorsanız, bluetooth klavye alabilirsiniz. Bu şekilde yazı yazmanız çok daha kolay olacaktır. Çünkü ekran klavyesinde yazarken daha az parmak kullanılır ve tepki verme süresi daha uzundur. Apple iPad’ler için kapaklı bluetooth klavyeler üretmiştir. Bunlar iPad’e kılıf gibi takılıp minibook havası yaratan klavyelerdir. Birçok tasarım kılıf bulunmaktadır. Apple’dan daha uyguna alabileceğiniz klavyeleri de sizin için seçtik.

İşte iPad Pro için kullanabileceğiniz klavyeler

1- Apple Smart Keyboard Folio

Apple klavyelerini hem kılıf hem de klavye olarak tasarlamıştır. Böylelikle hem iPadinizi koruyacak bir kılıf, hem bir şey izlerken sabitlemek için hem de yazı yazmak için kullanacağınız bir ürününüz olacaktır. Fiziksel bir bağlantı olan, iPad Pro’nun arkasında bulunan Smart Connector aracılığıyla iPad’e bağlanır, bu nedenle Bluetooth ve eşleştirme işlemi gerektirmez. Sadece iPad’inize takın ve yazmaya başlayn. Fakat aynı zamanda iPad’in kendisinden de küçük bir miktar da olsa güç çekmektedir, bu nedenle pilden biraz eksilme yaşanacaktır.

Genel olarak oldukça ince bir klavye kılıfıdır, koruması fazla olmayabilir, bu nedenle düşme ve darbelerden korumalısınız. Ancak Smart Keyboard Folio, ince, etkili ve klavyesi oldukça duyarlı ve kullanımı rahattır.

2-Logitech Slim Folio Pro

Logitech’in harika klavyeler yapma konusunda başarısını ve de geçmişini bilirsiniz. Bu nedenle iPad Pro için Slim Folio Pro’nun en uyumlu ve en başarılı klavyelerden biri olması şaşırtıcı değildir. Aslında, iPad Pro için genel olarak en iyi klavye seçimimiz, fiyat, tasarım ve işlevsellik açısından en iyilerden biri Logitech Slim Folio Produr. Klavye kablosuz olarak bluetooth yoluyla eşleşir ve bağlandıktan sonra kullanımı çok kolaydır. Manyetik yuva, iPad Pro’nuzu dik ve yerinde tutar, ayrıca kullanılmadığında enerji tasarrufu sağlayan bir güç anahtarı görevi görmektedir.

Bu arada, Logitech’in makaslı anahtar tasarımı sayesinde tuşlar kullanımda pürüzsüz ve duyarlıdır, böylece saatlerce kolaylıkla yazabilirsiniz. Ek olarak klavye iPad’e özgü yararlı kısayolları da içerir.

3-Apple Magic Keyboard

Eğer iPad’inizi laptop gibi rahatça kullanmak istiyorsanız bu klavye adı gibi adeta sihirlidir. Magic Keyboard, Apple’ın yukarda tanıttığımız Smart Keyboard Folio’dan ve diğer birçok iPad Pro klavyesinden oldukça farklıdır. Bu kılıfta iPad’i klavyenin yukarısına asan güçlü menteşeleri ve mıknatısları vardır, ancak tableti kılıftan ayırmanız oldukça kolaydır. Bluetooth bağlantısı yerine Smart Connector yoluyla bağlanır, bu nedenle klavyeyi eşleştirmenize veya şarj etmenize gerek yoktur.
Ayrıca bu klavye, ortam ışığına göre otomatik olarak ayarlanan ve mükemmel bir yazma deneyimi sunan iyi aydınlatılmış tuşlara sahiptir.

4- Logitech Combo Touch

iPad’inizi laptopa dönüştürecek klavyelerden birini daha Logitech üretmiş. Hassas dokunmatik yüzeyi ve aydınlatmalı klavyesi ile aynı zamanda bu ürün size kılıf korumasını da sağlayacak. Klavyelerin dizaynı ve yazma rahatlığı sayesinde zorlanmadan saatlerce yazabilirsiniz. Üstelik bu klavye iOS kısayollarıyla uyumludur. Yazınız bittikten sonra klavyeyi ayırabilirsiniz ve destek çubuğuyla beraber dizi, film izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu klavye Smart Connector ile iPad’inize bağlanır ve bluetooth gerektirmez. Ayrıca pil ve şarj da gerektirmez, gücünü iPad’ten alır. Kılıf olarak da koruyucu özelliği oldukça yüksektir. Bu klavyede ekran kaleminizi yerleştirebileceğiniz bir alan da bulunmaktadır.

5- Logitech K380 Multi-Device

Eğer kılıflı bir klavye istemiyorsanız, boyutu küçük ve fiyatı uygun olan bu bluetooth klavyeyi öneririz. Farklı renk seçenekleri ve taşıma kolaylığıyla yanınızdan hiç ayırmak istemeyeceksiniz. Üstelik bu klavyede aynı anda 3 farklı cihaza bağlanma özelliği vardır. Aynı anda hem bilgisayarınız, hem iPad’iniz hem de telefonunuz için kullanabilirsiniz. Üzerindeki değiştirme düşmelerine basarak hızlı bir şekilde cihaz değiştirebilirsiniz.

 

Başlıklar: , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

14 Aralık 2020, 09:49

Pdf Nasıl Düzenlenir? 3 Pdf Düzenleme Programı

Pdf düzenleme çoğumuzun ihtiyaç duyabileceği bir özellik. Özellikle okullar için ödevlerimizde ya da işimiz için dosyalarda çok kullanılan bir dosya biçimi. İki farklı şekilde düzenleme olabiliyor. Bir online bir de Adobe üzerinden. İki türlü de avantajlı ve düzenlemesi kolay. Ayrıca Word dosyalarını Pdf çevirme işlemini de bu iki düzenleme şeklinden...

Devamını Görüntüle

Reklam