Reklam28 Eylül 2020'de eklendi

iOS 14 Uygulama Simgeleri Nasıl Değiştirilir?

iOS 14 Uygulama Simgeleri Nasıl Değiştirilir?

Android telefonlarda olan widget özelleştirme özelliği iOS 14 ile iPhone’lara da geldi. İşlevselliği ve görselliği arttırmak adına yapılan bu güncellemede telefonunuzu istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Ayrıca ana ekranınızda hava durumu, harita, takvim, haberler gibi widgetları görüntüleyebilirsiniz. Yeni güncellemeyle beraber uygulama iconları da değiştirilebiliyor. Telefonunuzu kişiselleştirmek, telefonunuzda uyumlu bir tema yaratmak istiyorsanız bu adımları uygulamalısınız.

Uygulama Simgeleri Değiştirme Adımları

1- Kestirmeler uygulamasını açın.

2- Sağ üstte bulunan +’ya tıklayın.

3- İşlem ekle seçeneğine tıklayın.

4- Arama kısmına uygulamayı aç yazın ve aşağıda uygulamayı aç yazan yere tıklayın.

5- Uygulamasını aç yazan yerin yanında seç yazıyor oraya tıklayın ve resmini değiştirmek istediğiniz uygulamayı seçin.

6- Sağ üstte yer alan üç noktaya tıklayarak uygulamanın ismini yazıp, sol tarafta uygulamanın simgesinin olduğu yere tıklayarak fotoğraf arşivinizden herhangi bir fotoğrafı seçip ana ekrana ekle seçeneğini seçin.

Bu aşamaları her uygulama için ayrı ayrı yapıp telefonunuzu istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Yazımızın sonuna fikir olması açısından simgeleri değiştiren insanların sonuçlarını ekliyoruz.

Eğer tüm aşamaları yapmak istemiyorsanız widgetsmith uygulamasıyla telefonunuzdaki uygulamalar için simgeler seçebilir telefonunuzda farklı temalar yaratabilirsiniz.

 

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

08 Kasım 2020, 16:22

Numara Nasıl Gizlenir? 3 Operatör İçin Numara Gizleme

Numara gizleme, özellikle eskiden çok kolay ve bulunması zor bir şekilde yapılıyordu. Genelde aramada numarasını göstermek istemeyen arkadaşlar ya da birbirlerine şaka yapmak isteyen kişiler tarafından kullanılıyordu. Özellikle hala günümüzde birbirine şaka yapma amaçlı telefon numarası gizleme yaparak ulaşan binlerce insan var emin olabilirsiniz. Peki, bunu nasıl yapacağız? Şimdi sizlere...

Devamını Görüntüle

Reklam