08 Ekim 2020'de eklendi

Instagramda Gizli Hesapların Fotoğrafı Nasıl Görülür

Instagramda Gizli Hesapların Fotoğrafı Nasıl Görülür

Instagram‘dan birini aradığımızda aynı isim ve soy isimden birçok kişi çıkabiliyor. Eğer gizli profilse takip edeceğimiz insanı küçücük gözüken profil fotoğrafından tanımak zor olabiliyor. Aynı şekilde sizi takip eden insanların adı soyadı olmadığında profil fotoğrafından çıkarmanız gerekiyor. Fakat maalesef bu kişilerin profil fotoğrafına tıkladığınızda fotoğrafın büyümediğini görürsünüz. Ekran görüntüsü kullanıp yaklaştırmaya çalıştığınızda ise fotoğraf kalitesi aşırı derecede bozulduğu için tanımak imkansız hale gelecektir.

İnstagram Gizli Hesabın Profil Fotoğrafını Görmek

Bu yazımızda size yalnızca kullanıcı adını girerek nasıl fotoğrafın büyütüldüğünü göstereceğiz. Hatta fotoğrafı bilgisayarınıza ya da telefonunuza indirebilirsiniz bile.

1- Öncelikle linkte yer alan siteye gidiniz.

2- Kullanıcı adı yazan yere fotoğrafını büyütmeyi dilediğiniz kullanıcı adını girin ve ben robot değilim kutucuğuna tıklayıp getir’e tıklayın.

 

3- Fotoğraf büyüdükten sonra, telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız, kırmızı okla gösterilen fotoğrafın orijinalini gör seçeneğine tıklayın.

4-  Açılan sekmede fotoğrafın orijinalini bulacaksınız, mouse ile sağ tıklayarak bilgisayarınıza kaydetmek için farklı kaydet seçeneğini kullanın.

5-  Telefondan kaydetmek için ise açılan sayfada fotoğrafın üzerine uzun basıp resmi kaydet seçeneğini seçip telefonunuza indirdiğiniz fotoğrafı daha sonra galerinizde görüntüleyebilirsiniz.

 

Başlıklar: , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

02 Kasım 2020, 20:09

Vlog Çekmek İçin Kamera Önerileri

Vlog çekmek vlogger terimlerini herkes duymuştur. Son zamanlarda youtube’ta günlerini, gezilerini, yemeklerini, makyajlarını paylaşan birçok insan var. Eğitim, eğlence amaçlı onlarca kanal var. Eğer sizin de böyle bir ilginiz varsa hangi kamerayı alacağınızı bilmemeniz normaldir. Seçeceğiniz kameranın çekim kalitesinin yanında taşınılabilirliği ve sağlamlığı da oldukça önemlidir. Gezi videoları çekmek için...

Devamını Görüntüle