Reklam08 Ekim 2020'de eklendi

Instagramda Gizli Hesapların Fotoğrafı Nasıl Görülür

Instagramda Gizli Hesapların Fotoğrafı Nasıl Görülür

Instagram‘dan birini aradığımızda aynı isim ve soy isimden birçok kişi çıkabiliyor. Eğer gizli profilse takip edeceğimiz insanı küçücük gözüken profil fotoğrafından tanımak zor olabiliyor. Aynı şekilde sizi takip eden insanların adı soyadı olmadığında profil fotoğrafından çıkarmanız gerekiyor. Fakat maalesef bu kişilerin profil fotoğrafına tıkladığınızda fotoğrafın büyümediğini görürsünüz. Ekran görüntüsü kullanıp yaklaştırmaya çalıştığınızda ise fotoğraf kalitesi aşırı derecede bozulduğu için tanımak imkansız hale gelecektir.

İnstagram Gizli Hesabın Profil Fotoğrafını Görmek

Bu yazımızda size yalnızca kullanıcı adını girerek nasıl fotoğrafın büyütüldüğünü göstereceğiz. Hatta fotoğrafı bilgisayarınıza ya da telefonunuza indirebilirsiniz bile.

1- Öncelikle linkte yer alan siteye gidiniz.

2- Kullanıcı adı yazan yere fotoğrafını büyütmeyi dilediğiniz kullanıcı adını girin ve ben robot değilim kutucuğuna tıklayıp getir’e tıklayın.

 

3- Fotoğraf büyüdükten sonra, telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız, kırmızı okla gösterilen fotoğrafın orijinalini gör seçeneğine tıklayın.

4-  Açılan sekmede fotoğrafın orijinalini bulacaksınız, mouse ile sağ tıklayarak bilgisayarınıza kaydetmek için farklı kaydet seçeneğini kullanın.

5-  Telefondan kaydetmek için ise açılan sayfada fotoğrafın üzerine uzun basıp resmi kaydet seçeneğini seçip telefonunuza indirdiğiniz fotoğrafı daha sonra galerinizde görüntüleyebilirsiniz.

 

Başlıklar: , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

21 Ocak 2021, 07:10

Adım Adım Twitter Toplu Tweet Silme

Toplu tweet silme, hesap silme  veya istenmeyen tweetleri silme isteğinde kullanılabilir. Hesabınızda yer alan eskiye dönük bütün tweetleri basit yöntemlerle silmeniz mümkün. Bu yazımızda bütün tweetleri silme konusunda tüm detayları bulabileceksiniz. Dilerseniz, detaylara geçelim; Twitter Toplu Tweet Nasıl Silinir? Adım 1: İlk olarak Twitter toplu tweet silme işlemi için twitter.com/search-advanced...

Devamını Görüntüle

Reklam