21 Ocak 2021'de eklendi

Gratis Kart Nedir? Nasıl Alınır?

Gratis Kart Nedir? Nasıl Alınır?

Gratis kart; Gratis şirketi tarafından müşterilerine daha hesaplı, indirimli ve kampanyalardan faydalanabilme imkânı sunan bir alışveriş kartıdır. Dijitalleşen ödeme sistemlerinde kartı kullanarak alışveriş yapmanız daha kârlı olabilir. Peki, nasıl? Tüm detaylar, yazımızda.

Gratis Kart Nasıl Alınır?

İlk olarak Gratis kart alımı için ‘’Gratis KAYIT’’ yazın ve 7889’a ücretsiz SMS göndererek ön kayıt yaptırın.

SMS gönderdikten sonra telefonunuza link gelir. Gelen link üzerinden ya da Gratis.com adresi üzerinden bilgilerinizi girin ve kartı belirli bir süre için kullanmaya başlayın.

Not: Ön kayıt yaptıktan sonra kart bilgilerinizi ay içinde doldurmanız gerekir. Bilgilerinizi girmezseniz kullanma süreniz 1 ay sürer.

İnternetten Gratis Kart Nasıl Alınır?

  • Adım 2: Ekranda bulunan isim, soy isim, adres gibi kişisel bilgilerinizi doldurun. İşlemleri sırasıyla gerçekleştirdikten sonra sayfanın en altında bulunan ‘’ÜYE OL’’ seçeneğine tıklayın.
  • Adım 3: Kişisel bilgilerinizi girerken istenilen telefona onay kodu gelecek. Gelen kodu sayfaya yazın ve onaylayın.
  • Adım 4: Buraya kadar ki işlem ile site üyeliği gerçekleştirildi. Şimdi Telefona gelen kod onaylanır onaylanmaz ‘’Gratis Kart Al’’ ekranı açılacak, buraya tıklayın.
  • Adım 5: Son olarak ‘’Gratis Kartı Başarıyla Oluşturuldu’’ yazısı çıktığında ‘’Devam Et’’ seçeneğine tıklayın.

Gratis Kart Ne İşe Yarar?

  • Kartınıza puan biriktirebilir ve bu puanları TL’ye çevirip harcama yapabilirsiniz. Genelde puan biriktirme işlemi satın alarak yapılır.
  • Müşterilere özel pek çok kampanyalar bulunur. Mesela 1 alana 1 bedava ya da 3 al 2 öde gibi fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz.
  • Mailinize ya da telefonunuza gelen indirim mesajları sayesinde pek çok kampanyadan yararlanabilirsiniz. Size özel atılan mesajlar ile indirimlerden erken haberdar olursunuz.
  • Karşınıza sürpriz avantajlardan ve hediyelerden yararlanma imkanı yakalarsınız.
  • Size özel indirimler, kuponlar ve kampanyalar uygulanır
Başlıklar: , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

28 Haziran 2020, 12:59

Dentin Nedir?

Dentin, vücudun kalsifiye bir dokusudur ve mine, sement ve pulpa ile birlikte dişlerin dört ana bileşeninden biridir. Diş yapısının büyük bir kısmını oluşturur ve sarı renklidir, mine saydam bir yapıda olduğundan diş rengini dentin yapısı belirler. Diş minesini desteklemek için mine’den daha az mineralize ve daha az kırılgan olan dentin...

Devamını Görüntüle