21 Ocak 2021'de eklendi

Gratis Kart Nedir? Nasıl Alınır?

Gratis Kart Nedir? Nasıl Alınır?

Gratis kart; Gratis şirketi tarafından müşterilerine daha hesaplı, indirimli ve kampanyalardan faydalanabilme imkânı sunan bir alışveriş kartıdır. Dijitalleşen ödeme sistemlerinde kartı kullanarak alışveriş yapmanız daha kârlı olabilir. Peki, nasıl? Tüm detaylar, yazımızda.

Gratis Kart Nasıl Alınır?

İlk olarak Gratis kart alımı için ‘’Gratis KAYIT’’ yazın ve 7889’a ücretsiz SMS göndererek ön kayıt yaptırın.

SMS gönderdikten sonra telefonunuza link gelir. Gelen link üzerinden ya da Gratis.com adresi üzerinden bilgilerinizi girin ve kartı belirli bir süre için kullanmaya başlayın.

Not: Ön kayıt yaptıktan sonra kart bilgilerinizi ay içinde doldurmanız gerekir. Bilgilerinizi girmezseniz kullanma süreniz 1 ay sürer.

İnternetten Gratis Kart Nasıl Alınır?

  • Adım 2: Ekranda bulunan isim, soy isim, adres gibi kişisel bilgilerinizi doldurun. İşlemleri sırasıyla gerçekleştirdikten sonra sayfanın en altında bulunan ‘’ÜYE OL’’ seçeneğine tıklayın.
  • Adım 3: Kişisel bilgilerinizi girerken istenilen telefona onay kodu gelecek. Gelen kodu sayfaya yazın ve onaylayın.
  • Adım 4: Buraya kadar ki işlem ile site üyeliği gerçekleştirildi. Şimdi Telefona gelen kod onaylanır onaylanmaz ‘’Gratis Kart Al’’ ekranı açılacak, buraya tıklayın.
  • Adım 5: Son olarak ‘’Gratis Kartı Başarıyla Oluşturuldu’’ yazısı çıktığında ‘’Devam Et’’ seçeneğine tıklayın.

Gratis Kart Ne İşe Yarar?

  • Kartınıza puan biriktirebilir ve bu puanları TL’ye çevirip harcama yapabilirsiniz. Genelde puan biriktirme işlemi satın alarak yapılır.
  • Müşterilere özel pek çok kampanyalar bulunur. Mesela 1 alana 1 bedava ya da 3 al 2 öde gibi fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz.
  • Mailinize ya da telefonunuza gelen indirim mesajları sayesinde pek çok kampanyadan yararlanabilirsiniz. Size özel atılan mesajlar ile indirimlerden erken haberdar olursunuz.
  • Karşınıza sürpriz avantajlardan ve hediyelerden yararlanma imkanı yakalarsınız.
  • Size özel indirimler, kuponlar ve kampanyalar uygulanır
Başlıklar: , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

21 Ekim 2020, 06:43

Makroevolüsyon Nedir? Nasıl Gerçekleşmiştir ?

Mikroevolüsyonla sürekli ve kısa süreli olan gendeki veya fenotipteki özelliklerin değişiminin, en nihayetinde gözle görülür farklar oluşturmasına makroevolüsyon denir. Tür seviyesi üzerinde bir evrimdir. Günümüzde evrimsel biyolojide makroevrim, tür düzeyinde veya üzerinde herhangi bir evrimsel değişikliği ifade etmek için kullanılmaktadır.  Fosil kayıtlar göstermektedir ki zamanda ve mekanda rastgele büyük gruplar hiçbir zaman ortaya çıkmamıştır. Paleozoik çağın başlangıcında olan Kambriyen Patlamasıyla, okyanuslarda görülen büyük canlılarda, fosil gruplarda evrimin yaşandığı o anlık...

Devamını Görüntüle