Reklam29 Ocak 2021'de eklendi

Dolap Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılır?

Dolap Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılır?

Dolap uygulaması, kadın ve çocuk kategorileri içinde; çanta, giyim, ayakkabı ve aksesuar ürünlerinin bulunduğu bir uygulamadır. Bu uygulamanın diğer uygulamalardan farklı 2.el alışveriş sitesi olmasıdır. Herhangi birinin kullanmadığı 2.el ürünü daha uygun fiyata satın alabilir, rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dilerseniz, bu uygulama hakkındaki detaylara geçelim;

Dolap Uygulaması Nasıl Kullanılır?

  • Adım 1: İlk olarak dolap uygulaması kullanımı için platformu indirip ‘’Üye Ol’’ yazısına tıklamanız gerekiyor.
  • Adım 2: Açılan sayfada kişisel bilgilerinizi ve şifrenizi girmeniz gerekiyor.
  • Adım 3: Açılan sayfanın üst bölümünde ‘’Bana Özel’’ kısmına gelin. Burada sizlere göre çeşitli indirimli ürünler ve keşfet sayfasında kampanyalar mevcut.
  • Adım 4: Platformun alt kısmında ise kategoriler, hesabım ve bildirim gibi seçenekler yer alıyor. İstediğiniz ürünü bulmak için ‘’Kategori’’ seçeneğini, hesabınızda değişiklik yapmak isterseniz ‘’Hesabım’’ seçeneğini, indirimlerden ya da yeni ürünlerden haberdar olmak isterseniz ‘’ Bildirimler’’ seçeneğini kullanabilirsiniz.

Dolap uygulamasının kullanımı bu şekilde idi. Dilerseniz, uygulama içerisinde SMA hastalarına bağış da yapabilirsiniz.

Dolaptan Nasıl Alışveriş yapılır?

Dolap uygulaması, teklif yapma ve açık artırma usulüne göre alışveriş yapılır. Kullanıcılar istedikleri ürüne fiyat verirler, verilen fiyat satan kişiye uyarsa anlaşıp alışverişi tamamlarlar.

Ödeme işlemi kapıda ya da kredi kartı ile yapılır. Kullanan kişiler uygulamanın güvenilir olduğunu söylüyorlar. 

Uygulamanın en sevilen yanlarından biriyse ürünlerin ucuz olmasıdır. Genelde ikinci el ürünler satıldığı için uygun fiyatlara bulmak mümkün olur. Sıfır ürünler bulunsa da bunu kişiler değil firmalar satar.

Not: Bu tür siteler hızlı alışverişi sağladığı gibi güvenli alışverişi de sağlar. Güvenliği oldukça önemsedikleri için satın alma işleminde önemli sorular sorarlar.

Dolap Uygulamasında Ne Tür Ürünler Bulunur?

Dolap uygulamasında üst ve alt giyim, elbise, kemer, cüzdan, ayakkabı, çanta, gözlük, parfüm gibi bir sürü çeşit ürün bulunur. Kullanıcılar almak istedikleri ürünü kategoriden seçip, ister kredi kartı ister kapıda ödeme ile işlemi tamamlayabilir.

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

21 Ekim 2020, 06:45

Dermatit (Egzama) Çeşitleri, Nasıl Anlaşılır ?

Dermatit, egzama ya da dermit olarak da bilinen hafiften şiddetliye kaşıntılara neden olan deri iltihabına denir. Bu hastalık kaşıntı, kırmızı deri ve döküntüsü ile kendini belli etmektedir. Kısa süreli durumlarda, küçük kabarcıklar görülmekle beraber, uzun süreli durumlarda cilt kalınlaşabilir. Cildin alanı küçükten tüm vücudu kaplamaya kadar değişebilir. Dermatitin, atopik dermatit,...

Devamını Görüntüle

Reklam