Reklam26 Mayıs 2021'de eklendi

Cimer Şikayet Nasıl Yapılır ?

Cimer Şikayet Nasıl Yapılır ?

Cimer şikayet için https://www.cimer.gov.tr/ adresine giriş yapıp T.C kimlik numarası isim, soy isim telefon numarası ile hesabınızı açıp şikayetinizi yazabilirsiniz. Şikayet dışında siteye öneri ve isteiğinizi iletip yönetime katkı sağlayabilirsiniz. 

Alo 150 numarasını arayarak başvuru sorgunuzun durumunu öğrenebilir ya da Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi hakkında bilgi alabilirsiniz. Adresi ise T.C Cumhurbaşkanlığı Külliyesi 06560 Beştepe’dir.

Cimer Şikayet Başvurusu Nasıl Yapılır?

Cimer şikayet etme için Cumhurbaşkanlığı resmi sitesi üzerinden başvuru formunu doldurarak şikayet edilebilir. Bunun için https://www.cimer.gov.tr/ adresine giriş yapmanız gerekir. Ekrana gelen isim, soy isim, T.C kimlik numarası gibi bilgileri gerekli yerleri doldurmanız gerekir. Ardından şikayetlerinizi ilgili bölümden yapabilirsiniz.

Yaptığınız başvuru şikayetleri, önerileri ve istekleri 30 iş günü içerisinde cevap verilir. Alo 150’yi arayarak ya da 0 (312) 590 20 00 arayarak bilgi alabilir veya başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz.

Cimer Şikayet Sorgulama 

Cimer şikayet sorgulama işlemi için https://www.cimer.gov.tr/ adresine girmeniz gerekir. T.C kimlik numarası, isim, soy isim, telefon numarası gibi bilgileri doldurarak girip şikayet sorgulamayı gerçekleştirebilirsiniz. Gönderdiğiniz şikayet, öneri ve istekler 30 iş günü zamanında cevaplanır. E-Devlet üzerinden şikayet sorgulama yapmak isterseniz https://www.cimer.gov.tr/ adresine giriş yapmanız gerekir.

Cimer Şikayet Telefonları

Cimer şikayet telefonlarına ulaşmak için Alo 150 numarasını aramanız gerekir. 150 çok yoğun olduğu için hattın düşmesi zaman alabilir. Cumhurbaşkanlığı telefon numarası üzerinden ulaşmak isterseniz 0 (312) 525 55 55’i aramanız gerekir.

Cimer Şikayet Dilekçesi Örneği

T.C Cumhurbaşkanlığı İletişim Makamına;

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi 06550 Beştepe- Ankara

Başvuran: İsim, soy isim, adres ve cep telefonu ya da e-posta adresi

Talep Konusu: Taksirle yaralama (Bu kısma talepte bulunduğunuz şeyi yazmanız gerekir.)

Açıklamalar:

 1) (Bu bölgeye gerekli açıklamayı madde madde yazabilirsiniz.

 2) Talep ve Sonuç: Yukarı bölümde kısaca anlatılan sebeplerle, ilgili sorunun çözülmesini saygılarımla arz ve talep ederim. …/…/….

Ek olarak görsel:

Başlıklar: , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

29 Aralık 2020, 08:42

4 Etkili Tüyo ile 20 Yaş Boy Uzatma Mümkün

20 yaş boy uzatma tüyoları ile boyunuzu birkaç santim daha uzatmanız mümkün. Gelişme çağında yeteri kadar gelişmemiş kişiler, genel olarak uyku ve beslenme düzenine dikkat etmemiş kişilerdir. Beslenme, uyku, egzersiz düzenine dikkat ederseniz değişikliği kendiniz de göreceksiniz. Yirmi yaş boy uzatma için detaylar yazımızda. 20 Yaş Boy Uzatmak İçin Ne...

Devamını Görüntüle

Reklam