26 Mayıs 2021'de eklendi

Cimer Başvuru Sorgulama

Cimer Başvuru Sorgulama

Cimer başvuru sorgulama için https://www.cimer.gov.tr/ adresine giriş yapmanı gerekir. ‘’Başvuru Sorgula’’ seçeneğine tıklayarak gerekli bilgileri yazmanız gerekir. İsterseniz E-Devlet üzerinden de giriş yapabilirsiniz. 

E-Devlet üzerinden giriş yapmak için ‘’Başvuru Yap’’ yazısının altında yer alan ‘’E-Devlet ile Başvuru Yapmak İçin Tıklayın’’ yazısına giriş yapıp gerekli bilgileri doldurduktan sonra hesabınızı açabilirsiniz.

Cimer Başvuru Sorgulama Nasıl Yapılır?

Adım 1: İlk olarak Cimer Başvuru takibi için https://www.cimer.gov.tr/ adresine giriş yapmanız gerekir.

Adım 2: Sizden istenilen T.C kimlik numarası, isim, soy isim, kimlik bilgileri, telefon numarası, gibi bilgileri girmeniz istenecek.

Adım 3: İstenilen bilgileri eksiksiz girdikten sonra ‘’Onay Kodu Gönder’’ seçeneğine tıklayın.

Adım 4: Gelen kodu aktif ettikten sonra Cimer başvuru sorgu işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

E-Devlet Cimer Başvuru Sorgulama Nasıl Yapılır?

Adım 1: İlk olarak E-Devlet Cimer başvuru sorgulama için https://www.cimer.gov.tr/ adresine giriş yapın.

Adım 2: ‘’Başvuru Sorgula’’ yazısının altında yer alan ‘’E-Devlet ile Başvuru Sorgulamak İçin Tıklayın’’ yazısına giriş yapın.

Adım 3: E-Devlet’e girmek için T.C kimliğinizi ve şifrenizi yazıp ‘’Giriş seçeneğine tıklayın.

Adım 4: ‘’Onayla’’ seçeneğine tıklayıp T.C kimlik, isim, soy isim gibi gerekli bilgileri doldurduğunuzda işleminiz gerçekleşir.

Cimer Başvuru Sorgulama Ekranı Nerede?

Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi başvuru sorgulama ekranına ulaşmak için https://www.cimer.gov.tr/ adresine giriş yapmanız gerekir. ‘’Başvuru Sorgula’’ kısmına tıklayıp gerekli bilgileri yazarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 

E-devlet üzerinden ulaşmak için ‘’E-Devlet ile Başvuru Sorgulamak İçin Tıklayın’’ yazısına giriş yaparak ulaşabilirsiniz ya da https://www.turkiye.gov.tr/cimer-basvuru-sorgulama adresine girip, T.C kimliği ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz.

İsteğinizi, önerinizi ya da şikâyetinizi gönderebildiğiniz uygulamaya telefon veya tablet ile ulaşabilirsiniz. Bilgi almak için 150 numarasını arayabilirsiniz.

Cimer Sonucunu Nasıl Öğrenebilirim?

Cimer başvuru sonucu öğrenme için Alo 150 numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz. İsterseniz https://www.turkiye.gov.tr/cimer-basvuru-sorgulama adresine giriş yaparak başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca Cimer.gov.tr adresinden de başvuru sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yapılan başvuru sonuçları 30 iş günü içinde kesin olarak yanıt verilir. Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi’ne gönderilen şikâyet, ihbar ve öneri gibi başvurular direkt kurumlara gönderilir.

Başlıklar: , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

06 Aralık 2020, 11:07

3 Adımda Zula FPS Arttırma Nasıl Yapılır?

Zula fps arttırma çözümleri umuyoruz ki ihtiyacınızı karşılayacaktır. Bu yöntemlerle birlikte Zula’yı daha akıcı ve etkili bir şekilde oynayabileceğinizi düşünüyoruz. FPS düşüşleri bildiğiniz gibi işlemci ve ekran kartı ısındığı zaman meydana gelen bir durum. Bu yüzden onların sıcaklıklarını da kontrol etmeyi unutmayın. Şimdi gelin nasıl FPS arttırırız inceleyelim. Zula FPS...

Devamını Görüntüle