27 Kasım 2020'de eklendi

Amazon Prime Ücretsiz E- Kitap Nasıl İndirilir?

Amazon Prime Ücretsiz E- Kitap Nasıl İndirilir?

Amazon prime ücretsiz e-kitap yeni ama çok etkili bir sistem diyebiliriz. Özellikle üyeleri için çok fazla avantaja ve yeniliğe sahip bir platform. Bu yeniliğin içinde e-kitaplar da dâhildir. Hayatımıza son zamanlarda etkili bir giriş yapan e-kitap sistemi şimdi amazon ile birlikte karşımıza çıkıyor. Amazon ücretsiz e-kitap fırsatı sunuyor. Nasıl mı? Gelin birlikte inceleyip görelim.

Amazon Prime Reading Nedir?  

Amazonun bu bölümünü tamamlayan yani size ücretsiz e-kitaplar sağlayan program; Prime Reading olarak adlandırılır. Prime üyeleri için özel bir kütüphane olarak da düşünebilirsiniz. Kataloglar içinde 1000’den fazla kitap, dergi ve hatta bir takım sesli kitaplar bulunmakta.

Gerçek bir kütüphane içinde kayboluyormuşsunuz gibi düşünebilirsiniz. Zaten teknik olarak burada kitapları ödünç alıyorsunuz. Zaten kullanılış şekli de kütüphane sistemine dayalı. Kitabı alıyorsunuz işiniz bitince yenisini almak için aldığınız kitabı bırakıyorsunuz. Bulunmaz nimet diyebiliriz. 

Kısacası Amazon prime ücretsiz e-kitap ile birlikte kütüphaneyi evinize getirebilirsiniz. Üstelik bunu sanal birkaç adımla gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretsiz Amazon Prime E-Kitaplarını Nerede Bulabilirim?

Bir web tarayıcısına girip amazon.com üzerinden Prime Reading kataloğuna ulaşabilirsiniz. Ama öncelikle eğer üye değilseniz Amazon Prime üyeliği almanızda yarar var. Amazon Kindle uygulamasından da elektronik kitap ücretsiz görüntülemelerini yapabilirsiniz. Kindle uygulamasında “Temel Okuma” kataloğunun içinde bulunan “Tümünü Gör” seçeneğinde kitaplar sizi bekliyor.

Amazon Prime Nasıl İndirilir?

Anlattığımız gibi Amazon Prime uygulamalarına ulaşmanın birçok yolu bulunmakta. “Prime Reading” e girmenin birden fazla yolu var diyebiliriz. Aşağıdaki adımları takip ederek prime indirebilirsiniz.

  1. Adım: Amazonda Prime Reading bölümüne giriyorsunuz.
  2. Adım: Ürün sayfasında Kindle ebook’un Prime üyelerine özel ücretsiz kitaplarını göreceksiniz.
  3. Adım: İki seçeneğiniz mevcut: Ücretsiz oku ya da ücretsiz Dinle.
  4. Adım: Hangisini yapmak istiyorsanız ona tıklıyorsunuz.
  5. Adım: Amazon ücretsiz e-kitap indirme için; daha sonra sizin için Amazon hesabınıza eklenecek ve Kindle’ınızda veya Amazon Kindle uygulamasında okumak için indirmeye hazır olacaktır.

Tüm bu adımlardan sonra dilediğiniz kitabı okuyabilirsiniz.

Başlıklar: , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

14 Aralık 2020, 09:44

Wifi Direct Nedir? Bağlantısı Nasıl Yapılır?

Wifi direct, telefonunuzdan diğer bir telefona ya da bilgisayar, televizyon gibi teknolojik aletlere dosya, müzik video ya da fotoğraf aktarırken kullanılan yöntemlerden biridir. Bu aktarımları yaparken internet harcama gereksinimi durmuyor.  Kablosuz ağ kullanarak iki cihaz arasında hızlı ve çok kolay bir şekilde aktarım yapabiliyorsunuz. Erişim noktasına ihtiyaç duyulmaması da büyük...

Devamını Görüntüle