Reklam21 Ocak 2021'de eklendi

Adım Adım Twitter Toplu Tweet Silme

Adım Adım Twitter Toplu Tweet Silme

Toplu tweet silme, hesap silme  veya istenmeyen tweetleri silme isteğinde kullanılabilir. Hesabınızda yer alan eskiye dönük bütün tweetleri basit yöntemlerle silmeniz mümkün. Bu yazımızda bütün tweetleri silme konusunda tüm detayları bulabileceksiniz. Dilerseniz, detaylara geçelim;

Twitter Toplu Tweet Nasıl Silinir?

  • Adım 1: İlk olarak Twitter toplu tweet silme işlemi için twitter.com/search-advanced adresine giriş yapın. 
  • Adım 2: Gelişmiş arama seçenekleri sayesinde kullanıcı isminizi yazarak tweetlerini silmek istediğiniz tarih aralığına girmeniz gerekir. İşlemi tamamladıktan sonra ‘’Ara’’ seçeneğine tıklayın ve konum kısmını boş bırakın.
  • Adım 3: Ekrana gelen sayfada ‘’En Son’’ kısmına giriş yapın. Karşınıza belirlediğiniz tarihin tüm tweetleri ekrana gelecek.
  • Adım 4: Bilgisayarınızda kullandığınız tarayıcıdan web konsolunu aktif hale getirin. 
  • Adım 5: Konsol ekranını aktif hale getirdikten sonra, eski tweetleriniz ekrandayken paylaşım silme kodu linkinde bulunan text dosyasını indirin ve kodu kopyalayıp giriş yapılan alana yapıştırın.
  • Adım 6: Yapıştırdıktan sonra ‘’Enter’’ tuşuna basın ve silinmesini bekleyin. Bu adımları sırasıyla uyguladığınızda Twitter’da toplu tweet silme işlemi gerçekleşmiş olur.

Not: Burada önemli kısım silme işlemini gerçekleştirirken ayarladığınız tarih olur. Tarihi yanlış ayarlarsanız istemediğiniz paylaşımlar silinir. Bu işlemleri uygularken dikkat etmeniz gerekir.

Twitter Toplu Tweet Silme Uygulamaları

  1. Tweet Delete
  2. Twit Wipe

1) Tweet Delete:

Bu uygulamanın en önemli özelliklerinden biri paylaşımları silmenin limitinin olmaması.  Haftalık, aylık ve yıllık aralıklarla seçim yapıp otomatik tweetleri silebiliyor.

2) Twit Wipe:

Twitter toplu twit silme için en popüler uygulamalar arasında yer alıyor. Kullanmak için hesabınıza giriş yapın ve istediğiniz tarihi ayarlayıp silmeye başlayın. Unutmamanız gereken önemli husus ise silinen tweetlerinizin geri gelmeyecek olmasıdır.

Twitter Toplu Tweet Silme Siteleri

  • Circleboom
  • Tweetdeleter

1) Circleboom:

Uygulama ücretli olduğu için özellik kullanımları fiyata göre değişiklik gösterir.

Sekiz dolardan başlayıp 150 dolara kadar çıkan paketler bulunur.

2) Tweetdeleter:

Uygulamayı ücretsiz kullanmak isterseniz günde 5 aratma ve silme hakkınız bulunur. Ayrıca filtreleme özelliği ile retweet, beğenme, gift ve resim gibi içerikleri bulabilirsiniz. 

Kullanıcı adı ve şifrenizi girdikten sonra uygulamanın paneline yönlendirilirsiniz. Burada anahtar kelime, tarih ve tür gibi özellikleri filtreleyip istediğinizi aratabilirsiniz.

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

14 Ocak 2021, 08:53

4 Basit Adımda Instagram Reklamlarını Kapatmak

Instagram reklamını nasıl kapatılır? Sorusu, Instagram’da gezinirken reklamların rahatsız etmesi sonucu sorulur. Her kullanıcı internette gezinirken yüksek kullanıcı deneyimi ister. Bu nedenle de reklam istemez. Peki, bunu nasıl yapacaksınız? Instagram reklamı kapatmak mümkün mü? Tüm detaylar yazımızda. Instagram Reklamı Nasıl Kapatılır? Adım 1: Öncelikle Instagram reklam kapatma için, uygulamanın sunduğu...

Devamını Görüntüle

Reklam