Reklam29 Aralık 2020'de eklendi

Adım Adım Candy Crush Sınırsız Can Alımı

Adım Adım Candy Crush Sınırsız Can Alımı

Candy crush sınırsız can, oyunu saatlerce oynamıza imkan verir. Bildiğiniz üzere oyun içerisinde sınırlı can verilir ve bu canlar bitince oyun oynamanıza kısıtlama getirilir. 7 basit adımdan oluşan sınırsız can alma rehberimiz ile birlikte böyle bir probleminiz kalmayacak. Dilerseniz, detaylara geçelim;

Candy Crush Sınırsız Can Alımı Nasıl Yapılır?

 • Adım 1: Öncelikle Candy Crush can için size verilen hakların hepsini kullanın. Oyunun içindeyken en üstte kaç canın olduğunu gösterir.
 • Adım 2: Verilen canların hepsini kullandıktan sonra oyunu kapatın.
 • Adım 3: Telefonun saatini ileri alarak Cand Crush Saga da zamanın geçtiğine inandırabilirsiniz. Zamanı 3 saat ileri almak yeterli olur.
 • Adım 4: Zamanı geri aldıktan sonra oyunu tekrar açmak için birkaç dakika bekleyin.
 • Adım 5: Bir süre bekledikten sonra oyunu açmak için Candy Crush simgesine tıklayın. Oyuna başlamadan önce canların gelip gelmediğini kontrol edin Ekranın en üstündeki kalplerden bakabilirsiniz.
 • Adım 6: Telefondaki saati düzeltmek için ayarlar menüsüne gidin ve ‘’Otomatik Saat’’ seçeneğine tıklayın. Bu ayar saatinizi otomatik olarak doğru zamana alır.
 • Adım 7: Yenilenen canlar ile oyunu tekrar oynayabilirsiniz. Eğer oyunda ki hakkınız biterse bu yöntemi tekrarlayabilirsiniz.

Not: Eğer fazladan can almak için öncekinden daha uzun süre beklemek gerekirse, telefon saatini daha ileriye taşıyabilirsiniz.

Bilgisayarda Fazladan Can Kazanma Yolu

 • Adım 1: Bilgisayarda Candy Crush sınırsız can için, 1 canın kalana kadar oynamanız gerekir. Bu yöntemde bütün canları harcarsanız işe yaramaz.
 • Adım 2: Son can kaldığında yeni bir sekme açın.
 • Adım 3: Yeni açtığınız sekmede Facebook’a girin ve oradan Candy Crush Saga ‘yı açın. Oyunu oynamayın sadece hazırda bekletin.
 • Adım 4: İlk sekmede kalan son can ile oynamaya devam edin. Son can bitince Facebook üzerinden devam edin. Burada son canınız kaldığında yeni bir sekme de Facebook açın ve oradan devam edin.

Not: Bilgisayarda sürekli bu yöntem ile Candy Crush Saga sınırsız can hilesi yaparsınız. Bunu her gün yaparsanız sistem anlayabilir. 

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

13 Aralık 2020, 13:53

Epic Games Launcher Açılmıyor Çözümü

Epic Games Launcher açılmıyor problemi herkesin başına gelebilir. Pek çok kullanıcı bu sorundan yakınıyor ve çözüm arama derdine giriyor. Sorun adından da anlaşıldığı gibi başlatıcının açılmamasından kaynaklanmaktadır. Bu durumda kullanıcılar, oyuna girdikten sonra oyunun bir süreliğine başladığını görür fakat başlangıç ekranına çok kısa bir süre sonra geri döner. Bu durumda...

Devamını Görüntüle

Reklam