Reklam21 Aralık 2020'de eklendi

7 Adımda Steam Seviye Yükseltme

7 Adımda Steam Seviye Yükseltme

Steam seviyesi yükseltme için satın alıp satma gibi bazı işlemler yapmanız gerekir. Steam’i ilk açtığınızda 0 seviye ile başlarsınız rozetler bölümünü tamamen yaparsanız 5. seviyeye ulaşırsınız. Steam seviyesini 10 yapma olayından sonra %10 şansla bir hızlandırma kartı düşürme ihtimali oluşur.

Seviye yükseldikçe bu şans oranı da belli bir ölçü de artacaktır. Bu kartları 30-40 kuruş değerinde satabilirsiniz.

Steam Seviyesi Nasıl Yükselir?

  • Adım 1:  Topluluk görevlerini yapmak için hesabınız kısıtlama olmaması gerekir. Ayrıca hesaba 20 TL veya üzerinde bir yatırım yapılmış olması gerekir. Topluluk görevleri için Steam uygulamasından ‘’Rozetler’’ bölümüne tıklayın. sahip olduğunuz oyunların standart rozetleri bulunur ve Steam rozet seviyesi burada da gözükür. Bu noktadan topluluğa gidin ve resimlere tıklayıp bütün basit görevleri yapın. Size 500 xp kazandıracak.
  • Adım 2: Basit olan tüm görevler bittikten sonra, Steam Topluluk Pazarı’ndan eşya alıp satarak seviye atlamanız mümkün. Çoğu ücretsiz oyunda düşen eşyaları burada satabilirsiniz. Hem seviye atlar Hem de Steam cüzdanınıza para gelir. 
  • Adım 3: Steam’de arkadaş eklemek de seviyenizin yükselmesinde yardımcı olan bir yoldur. Fakat arkadaş eklemek de sınırlı olur. Bir süre sonra arkadaş eklemek için para ödemeniz gerekir.
  • Adım 4: Kart satın almakta başka bir yöntemdir. Kart satın almak yerine oyun oynarken de elde edebilirsiniz. Belli bir kart topladıktan sonra rozet kazanırsınız.
  • Adım 5: Steam’de seviye atlamak için bot kullananlar da mevcut. Belli bir ücret ödeyerek, kart yöntemi ile seviye atlıyor. Bu yöntem yasal olmadığı gibi hesabınızın kapanmasına ya da kısıtlanmasına sebep olabilir.
  • Adım 6: Paralı yöntemlerden biri ise oyun satın almaktır. Oyun satın alımı yüksek xp kazanımı sağlar ve kolay bir şekilde seviye atlamanızda yardımcı olur. Steam seviye yükseltme en hızlı bu yol ile yapılır
  • Adım 7: Steam profil seviyesi yükseltme için rozet kazanmak, rozet işlemek ya da rozet yükseltmek işe yarayan yöntemdir. Bu yöntem için de oyun oynayıp kart düşürmeniz gerekir.

Steam Seviyesine Nerden Bakılır?

Steam seviyesini öğrenmek için uygulamaya ya da sayfasına girmek gerekir. Hesabınızı açıp, sağ üst tarafta isminizin yazılı olduğu bölüme tıklayın. Buradan profile girerseniz sağ orta kısımda Steam profil seviyesi göreceksiniz.  

Başlıklar: , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

23 Ekim 2021, 10:07

New World Thick Hide Nereden Bulunur ? Hangi Hayvandan Çıkar ?

New World oyununda en çok ihtiyaç duyulan malzemelerden birisi Thick Hide denilen hayvan derisidir. Kalın deri anlamına gelmektedir. Bol tüylü, postu olan hayvanlardan elde edilmektedir. Bu malzeme bir çok eşya yapımında kullanılır, özellikle çantanızı büyütmek için Thick hide elde etmeniz gerekmektedir. Thick Hide Nereden Çıkar Restless Shore bölgesindeki 40 seviye...

Devamını Görüntüle

Reklam