10 Aralık 2020'de eklendi

3 Basit Adımda Vodafone Numara Gizleme

cool
3 Basit Adımda Vodafone Numara Gizleme

Vodafone numara gizleme işlemi, bir arama yapıldığında numaranın karşı taraftan görünmemesi için atılan adımlar sonucunda gerçekleşir. Aşağıdaki adımları takip ederek Vodafone’da numara gizleme açabilir, istemediğiniz kişilere numaranızı göstermeyebilirsiniz.

Vodafone Numara Nasıl Gizlenir?

  • Adım 1: İlk olarak Vodafone numara gizleme kodu ile gizleme işlemi yapacağız. Bunun için *31# kodunu kullanacağız.
  • Adım 2: Bunun için aramak istediğiniz numaranın başına *31# kodunu yazın.
  • Adım 3: Kod + Numara şeklinde arama yapın. Bu aşamadan sonra numaranız gizli olarak karşı tarafa gidecektir. Eğer, aynı numarayı numara açık bir şekilde aramak isterseniz baştaki kodu kaldırın ve arayın.

Vodafone Uygulama Yardımı İle Numara Gizleme

Eğer, kod ile yapamadıysanız Vodafone müşteri hizmetleri panelinden yapabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları takip ediniz;

  1. Yukarıdaki yönteme alternatif olarak operatörün uygulamasından ve sitesinden de faydalanabilirsiniz. Numara gizleme işlemi yapacağınız adrese gitmek için buraya tıklayınız.
  2. Karşınıza gelen ekranda numara ve şifre bölümü yer alacaktır. Bu bölüme doğru bir şekilde bilginizi giriniz.
  3. Panele girdikten sonra arama bölümüne ‘’Numara gizleme’’ yazın.
  4. Karşınıza çıkan gizleme seçeneğine tıklayın ve numaranızı uygulama üzerinden değiştirin.
  5. Bu yaptığımız işlemden sonra yaptığınız aramalar ‘’Özel numara arama’’ olarak tanımlanmaktadır.

Vodafone Müşteri Hizmetleri Desteği

Her iki yöntemde de başarı sağlayamadıysanız son olarak müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Bunun için Vodafon numara gizleme talebinizi görevliye iletmeniz yeterli olur.

Vodafone Numara Gizliden Nasıl Çıkartılır?

Kod ile gizleme işlemi yaptıysanız, baştaki kodu kaldırmanız yeterli olacaktır. Diğer, servisleri kullandıysanız açtığınız paneldeki kapama butonundan faydalanabilirsiniz.

Vodafone Numara Gizleme Kodu Nedir?

Numaraları gizlemek için Vodafone operatöründe kullanılan kod numarası *31# olarak bilinir. Bu kod numaranın başına yazılırsa Vodafone gizli arama yapılabilir.

Başlıklar: , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

05 Aralık 2020, 11:02

5 Adımda Chrome Önbellek Temizleme

Chrome önbellek temizleme, size lazım olacak ve bilgisayarda web hizmetlerinizin hızını ve devamlılığını sağlayacak önemli bir işlem diyebiliriz. Chrome deneyiminizi iyi hale getirmek ya da yükleme, biçimlendirme sorunlarını gidermeye çalışıyorsanız önbellek ve çerez temizlemesi başlamak için mükemmel bir yer. Özellikle önbellek ve veriler silindiğinde web tarayıcınızda rahatlama olur ve internet...

Devamını Görüntüle