Reklam30 Kasım 2020'de eklendi

10 Basit Adımda Spotify Üyelik İptali

10 Basit Adımda Spotify Üyelik İptali

Spotify üyelik iptali son zamanlarda sıkça yapılıyor. Oysa ki Spotify, mevcut sistemden popüler müzik programlarında biri. Fakat aynı zamanda maliyetli de bir program. Bunun dışında kullanmak da istemeyebilirsiniz bu yüzden Spotify üyeliği nasıl iptal edilir? Gibi bir soru karşımıza çıkmakta. Özellikle üye olmak kadar üyeliği iptal etmek de çok kolay. Akılı telefondan, tabletlerden ya da bir bilgisayardan rahatça silebilirsiniz. Şimdi bunu nasıl yaparız gelin birlikte inceleyelim.

Spotify Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Sportify’ın çalışma şeklinden dolayı, aynı kullanıcı adı ile tekrar talepte bulunamazsınız. Ancak farklı bir e-posta adresi yeni biri hesap oluşturabilirsiniz. Tüm ayrıntıları iyice inceledikten sonra hala üyeliğinizi silmek istiyorsanız bir takım adımlar bulunmakta şimdi bunlara sırayla bakalım;

1 Adım: Bilgisayarınızı, telefonunuzu ya da tabletinizi açın.

2 Adım: Spotify uygulamasına girin.

3 Adım: Spotify da “Müşteri Desteği” sayfasını açın. Burada “Hesap” düğmesine basın.

4 Adım: Spotify üyelik iptali nasıl olur? Konusunda kritik bir noktadayız. Şimdi “Hesabımı Kapatmak İstiyorum” seçeneğine gidin.

5 Adım: Burada “Hesap Kapat” düğmesine tıklayın.

6 Adım: “Hesabı Kapat” kısmına yeniden gelin.

7 Adım: Şimdi Spotify sizden hesabınızın ayrıntılarını onaylamanızı isteyecek. Bunun doğru hesap olduğundan emin olmanızı görmenizi isteyecek. Burada kontrollerinizi yaptıktan sonra “Devam Et” seçeneğine tıklayın.

8 Adım: Buradaki adımda “Anlıyorum” seçeneğini işaretlemeniz gerekmekte. Ardından “Devam Et” düğmesine tıklayın.

9 Adım: Spotify üyeliği nasıl iptal edilir? Bölümümüzde sonlara geldik. Şimdi Spotify, bir bağlantı için e postanızı kontrol etmenizi isteyecektir. Gelen kutunuzu açın ve Spotify’dan gelen e postayı açın. E posta da bulunan “Hesabımı Kapat” butonuna tıklayın. Bu bağlantı 24 saatlik geçerlidir bunu unutmayın.

10 Adım: Düğmeye tıkladığınız andan itibaren Spotify yeni bir sekme açacak. Hesabınızın kapatıldığına dair onay göndereceksiniz. O dakikadan sonra artık aynı hesapla giriş yapamayacaksınız.

Spotify üyelik iptali nasıl yapılır? Konumuzun sonuna geldik. Fikrinizi değiştirirseniz hesabınızı yeniden aktif hale getirmek için 7 gününüz var unutmayın. Bu işlemi yeniden yapmak için gerekli bağlantıyı e-postanızda bulacaksınız.

Başlıklar: , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

05 Kasım 2020, 07:09

Netflix İptal Etme Nasıl Yapılır ? 5 Adımda Üyeliği İptal Edin !

Netflix üyelik iptali kullanıcıları tarafından bazen istenebiliyor. Kullanıcı dostu bir alt yapısı olan netfilix’ in kullanıcıları herhangi bir durumda mağdur etme gibi bir düşüncesi yok. Üye olurken ne kadar kolay üye oluyorsanız, üyelikten çıkarken de aynı şekilde Netfilix üyelik iptalini kolaylıkla halledebiliyorsunuz. Günün herhangi bir anında hiçbir taahhüt ücreti ödemeden hatta...

Devamını Görüntüle

Reklam